Mobirise
Martyna
Opiekunka Domi
Miłośniczka psów, gór oraz jeździectwa. Ukończyła studia dziennikarskie i stara się realizować zainteresowanie pisarstwem, lecz jej główne plany w życiu powiązane są raczej ze zwierzętami. Wieloletnia wolontariuszka w schroniskach dla zwierząt i pasjonatka psów północy (jedno z dużych marzeń:). Aktualnie w trakcie robienia kursów zoopsychologa i psiego behawiorysty. W swoim życiu sporo państw zjechała autostopem, ale z biegiem czasu przeniosła cele na przejścia szlaków długodystansowych i zdobywanie szczytów. Na wyprawach lubi narzekać, szczególnie gdy kończy się zapas słodyczy. Ma niepokojące skłonności do rozpieszczania Domi.  

Mobirise
Krzysiek
Opiekun Kruszynek
Prosty chłopak ze wsi, miłośnik programowania i podróży. Były autostopowicz zainteresowany survivalem i górami. Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Warszawskiej. Zawodowo i w wolnym czasie doskonali się w programowaniu c++, co sprawia mu niemałą przyjemność. W podróżach jest odpowiedzialny za kulinaria, noszenie namiotu i jedzenia dla Kruszynek oraz robieniem zakupów.

Mobirise
Domi
Pasożyt
"Kundelka". Była mieszkanka schroniska z półtorarocznym stażem. Ostatnią noc za kratami spędziła trzeciego października 2019 roku. Aktualnie stanowi dopełnienie podróży i życia, dając opiekunom dużo szczęścia i...innych takich:) Miłośniczka aportowania, pływania i wszelkich aktywności (jednak najlepiej niech kończą się one w miękkim łóżku). Bardzo przywiązana do swoich ludzi (posiada potrzebę bycia wszędzie tam, gdzie oni). Pojętna i szybko przyswajająca nowe sztuczki, choć dla zasady - nie wykonuje ich za darmo. Przez przechodniów nazywana "owczarkiem niemieckim" i można by rzec, że faktycznie jest dość podobna, choć określić ją można bardziej jako jego mniejszą wersję (może dlatego czasami myślą, że jest szczeniakiem). Posiada cenne umiejętności otwierania puszek i drzwi, a także ucieczek z domu w celu wytropienia swojej opiekunki, która czasem ośmieli się wyjść na dwór bez niej.  

© Copyright 2020 Mały Owczarek. All Rights Reserved.

Mobirise web software - Try it